Keondre Kenedi napustio je ekipu Spartaka, saopštio je klub iz Subotice.
Kenedi je ove sezone u dresu Spartaka odigrao 21 meč, od čega je 14 puta nastupao u ABA ligi i sedam puta u FIBA Ligi šampiona. U regionalnom takmičenju jeprosećno beležio 6.2 poena i 1.5 skokova.
“Zahvaljujemo mu se na odličnoj igri, trudu, radu i profesionalizmu koji je pokazao tokom svog boravka u klubu. Želimo mu puno uspeha u daljem profesionalnom radu i karijeri“, stoji na zvaničnom sajtu kluba iz Subotice.
Pročitajte
-
Valensija zadržava jednog od nosilaca igre
-
Mirotić na stolu ima ozbiljnu ponudu iz Evrokupa
-
Rajt: Nadigrali su nas, moramo da izađemo na teren i prvi zadamo udarac
-
Prepelič: U našim redovima ima više igrača šampionskog kalibra nego na strani Partizana
-
Sekulić: U petak moramo da budemo bolji tim od Partizana

