Kako prenosi Eurohoops, košarkaški klub ASVEL iz Vilerbana, ulazi u novu eru. Naime, budući trener biće Toni Parker, dok će se u stručnom štabu naći i Vesnan Kole. Investitori koji su omogućili ovakav porast u ambiciji jesu upravo braća Bas, koji su nekada bili vlasnici LA Lejkersa.
Džoi i Džesi Bas uz svoj Buss Sports Capital planiraju da privuku još dva investitora koji će uložiti sredstva u projekat francuskog kluba.
Ovakve vesti samo potkrepljuju činjenicu da je ASVEL ponudio 4.5 miliona evra Armoniju Bruksu, za kog se pisalo da je blizu dolaska u Partizan.
U poslednje vreme pojavile su se vesti o prelasku Frenka Nilikine, kao i Geršona Jabuselea u klub koji je bio jedan od najlošijih timova u Evroligi.
Ovo definitivno raduje navijače, koji će u OL Areni moći da gledaju krem francuske košarke ukoliko klub ispuni obećanja.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

