Predsednik KK Partizan i budući predsednik ABA lige, Ostoja Mijailović, najavio je da će jedan od njegovih glavnih zadataka po preuzimanju funkcije biti jačanje integriteta regionalnog takmičenja.
Mijailović je putem društvenih mreža poručio da će se ABA liga odlučno suprotstaviti svima koji su lične interese stavljali ispred interesa takmičenja, istakavši da će takvi postupci imati posledice.
„Za nekoliko dana preuzimam funkciju predsednika ABA lige. Jedan od mojih prvih prioriteta biće uspostavljanje punog integriteta takmičenja. Svi oni koji su lične interese stavili ispred interesa lige moraće da snose posledice“, naveo je Mijailović.
On je podsetio da je ABA liga građena četvrt veka i poručio da neće dozvoliti njeno urušavanje.
„ABA ligu smo gradili 25 godina i nikome nećemo dozvoliti da je urušava“, zaključio je Mijailović.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

