Trener košarkaša Crvene zvezde dao je kratku izjavu pred sutrašnji duel protiv ekipe Mege.
Crvena zvezda će sutra tačno u podne odmeriti snage sa ekipom Mege:
“Pred nama je utakmica koja će se odigrati u za nas neobičajenom terminu, u podne, uz nikada manje vremena za oporavak i osveženje nakon utakmice Evrolige. Očekuje nas mlada, ambiciozna ekipa koja ima svoje želje i svoj kvalitet. Mi sa druge strane, kao što uvek apostrofiram želimo da gledamo sebe i našu igru. Želimo još jednu pobedu u ovom dobrom ritmu u kome se nalazimo, uz svo uvažavanje ekipe Mege“, rekao je Obradović.
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

