Željko Obradović bio je izuzetno kritičan na račun igre svog tima, može se reći opravdano obzirom da je Partizan delovao prilično neubedljivo, u prvom kolu Evrolige.

Obradović je nastavio u istom tonu, prilikom sletanja ekipe u Beograd:
„Otkazali smo trening jer je zaista naporno u ovoj situaciji i mislim da je to najbolje rešenje. Milano je odigrao izvanredno protiv Zvezde i u Superkupu Italike, ali treba da se bavimo nama samima. Strašno sam iznenađen načinom na koji smo igrali s obzirom na to da smo ceo pripremni period odradili neuporedivo agresivnije. Poslednja tri treninga pred pit u Dubai su bila mnogo dobra„
„Nerazumljiv mi je način na koji smo odigrali. To su stvari koje sigurno moramo da promenimo i damo sve od sebe da odigramo najbolje moguće.“ Zaključio je Obradović, za Part+.
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

