Srpski stručnjak obratio se predstavnicima medija nakon pobede nad Cedevita Olimpijom i plasmana u polufinale ABA lige.
Crvena zvezda je u ovu seriju ušla bez jednog od najboljih pojedinaca, Kodija Miler-Mekintajera:
“Kodi nije trenirao s nama, Izundu je bolje svakog dana, ali još ne znamo hoće li moći da igra. Nadam se da će se bar neko od njih oporaviti. Čekamo i doktore, više ćemo znati sutra. Videlo se da igramo pod pritiskom, ali uspeli smo i veoma sam srećan što smo prošli u polufinale. Nedostaje nam stožer tima Kodi Miler-Mekintajer, a glavni plejmejker nam je momak koji nije mnogo igrao pleja u karijeri, pritom je proveo četiri meseca prikovan za krevet. Zato je i normalno da ima i grčeve u ovakvim situacijama, ali odigrao je dobru odbranu u važnim trenucima.”
Pričao je i o samom meču:
“Oscilacije su prisutne tokom cele sezone, to nas prati, ali uspeli smo da pobedimo zahvaljujući organizovanoj igri, bilo je mnogo asistencija, to potvrđuje i statistika, i bili smo dobri na skoku”, rekao je Obradović.
Pročitajte
-
Zvezda pred novim pojačanjem, Pajola u crveno-belom
-
Dončić: Možda ću jednog dana doći u Crvenu zvezdu
-
Drčelić: Mnogo njih je zvalo, ali Nvora nije na prodaju!
-
Berić: U Zvezdi se dogodilo bespotrebno stvaranje euforije, dolazak Bogdanovića daleko
-
Muta Nikolić: Sezona za Partizan je neuspeh, strancima dajemo velike ugovore, umesto domaćim dokazanim igračima

