foto: FIBA
Novi kapiten Partizana se u podkastu kod Čime Monekea osvrnuo na slavlje reprezentativaca Srbije nakon osvojene bronze na Olimpijskim igrama.
Na pitanje šta se desilo na dan ceremonije dodele medalja, Marinković je odgovorio:
“Igrali smo u 11:00, završili smo kad? U 12:45. Šta ćeš da radiš ako osvojiš bronzu? Osvojio si bronzanu medalju, pobedio si poslednju utakmicu na Olimpijskim igrama. Šta ćeš sad? Spakuješ se i onda šta? Hoćeš gledati finale? Misliš da smo gledali finale? (smeh) Pili smo od kad? Od 14:00 do pola 22:30. Volim piće, ali non-stop? (smeh)”
Pročitajte
-
Valensija zadržava jednog od nosilaca igre
-
Mirotić na stolu ima ozbiljnu ponudu iz Evrokupa
-
Rajt: Nadigrali su nas, moramo da izađemo na teren i prvi zadamo udarac
-
Prepelič: U našim redovima ima više igrača šampionskog kalibra nego na strani Partizana
-
Sekulić: U petak moramo da budemo bolji tim od Partizana

