Nakon dve sezone provedene u Podgorici, američki bek napustiće redove Budućnosti.
Jedan od najboljih igrača Budućnosti, Rašid Sulajmon, napustiće ekipu na kraju sezone. On će karijeru nastaviti u Turskoj, gde će obući dres Čajirove. Ovu vest preneo je danas CDM.me, a potvrđuju je izvori bliski našem portalu.
Sulajmon je ove sezone u ABA ligi beležio 12.5 poena i 3.2 asistencije.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

