Srbija je savladala Letoniju u jako bitnom meču, međutim iskusni stručnjak Vlade Đurović imao je kritike na račun pojedinaca.
“Češka, danas kada smo je videli protiv Estonije, videli smo koliko su slabiji tim od onih koje smo mi razvalili. Ne treba da se sekiramo, treba da se pripremimo za Turke.
Zato je ta utakmica dobra, da Milutinov odigra malo više jer danas nije bilo dovoljno… Bez koša iz igre, nije penal dao, nije se upisao, ne može tako! Sve na Jokića, sve na Jokića, dok dođemo do finala Jokić će biti mrtav od umora. Mora Milutinov malo više da preuzme, ima i drugih koji bi mogli više da preuzmu odgovornost i bolje da odigraju. Sve u svemu dobro je” izjavio je Đurović za Arenu Sport.

Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

