Kako prenosi Mozzart Sport, ekipa Dubai će do kraja ABA lige svoje mečeve igrati u Koka Kola areni.
Nakon nekoliko meseci provedenih u Sarajevu, Dubai se vraća u svoju Koka Kola arenu. Ekipa koju sa klupe predvodi Aleksandar Sekulić je ranije poslala dopis ABA ligi u kom je izrazila želju da se vrati u matičnu arenu za polufinalnu i eventualno finalnu seriju ABA lige, i kako stvari stoje čeka se samo zvanična potvrda lige.
Dubai je regularni deo sezone završio na čeonoj poziciji i imaće prednost domaćeg terena do kraja doigravanja. U narednoj rundi očekuje ih bolji iz duela Budućnost – Kluž.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

