Na svom Instagram profilu vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos je istakao svoj komentar poraza njegovog tima u plej-of seriji protiv ekipe Valensije.
Janakopulos je naveo da će se njegov tim vratiti, bez obzira na sve.
“Da ti kažem nešto — gorčina se leči gorčinom. Prošli smo kroz mnogo takvih teških trenutaka; znamo kako da se vratimo”.
Podsetimo, nakon drugog meča plej-of serije, vlasnik Panatinaikosa je kažnjen sa 10.000€ i suspendovam za naredna tri meča svog kluba.
Nasuprot tome, on je sa timom bio u Valensiji, ali nije smeo da prisustvuje samom meču iz Roig arene.
U narednom periodu očekuju se promene u klubu, dok ćemo više detalja saznati u narednom periodu.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

