Džered Šo, našao se u velikim problemima u Indoneziji, jer bi zboog posedstva droge mogao da dobije doživotnu zatvorsku kaznu ili pak smrtnu presudu.
Džered Šo, koji je prošlu sezonu proveo kao igrač Tangerang Hoksa u Indoneziji, nalazi se pred doživotnom zatvorskom ili čak smrtnom kaznom, nakon što je kod njega u psoedu pronađena količina kanabisa u vrednosti od 400 dolara.

„Koristim kanabis kao lek. Imam upalno stanje koje se zove Kronova bolest i koje je neizlečivo. Ne postoji lek osim kanabisa koji bi mi sprečio bol u stomaku.“ – rekao je Šo u telefonskom intervjuu za Gardijan.
„Ne koristim ga da bih se zabavio i išao na žurke. Zbog mojih problema sa stomakom, ponekad mi je teško da zadržim hranu u sebi ili da odem u toalet. Samo malo ublažava bol.“
Šo je uhapšen u maju i dobio je doživotnu zabranu igranja u Indoneziji. Sada čeka dalju presudu.

Pročitajte
-
Uz Jokića, još jedan NBA igrač potvrdio nastup za Srbiju
-
Povratak iz snova: Jago bi mogao da potpiše istorijski ugovor
-
Rajt: Prošle sezone sam gledao kako Partizan podiže trofej meni pred očima, ovo je prilika za osvetu
-
Efes se oprostio od dva Amerikanca
-
Veliki obrt u Istanbulu, Laso ostaje na klupi Efesa

