Disciplinska komisija ABA lige izrekla je kazne akterima večitog derbija u drugoj utakmici polufinala, prenosi Meridian Sport.
Crvena zvezda je kažnjena sa 60.000 evra, a uz to će naredni meč u ABA ligi igrati bez prisustva publike. Sa druge strane i Partizan je novčano kažnjen, doduše znatno manje, i crno-beli će morati da plate kaznu u iznosu od 500 evra zbog počinjenog prekršaja iz čl. 28.2 a.
Takođe zbog tehničkih greški kažnjeni su i Saša Obradović, Đoan Penjaroja, Sterling Braun i Kodi Miler-Mekintajer. Obradović će platiti 200 evra, Penjaroja 300, dok će oba igrača platiti po 100 evra kazne.

