Hrvatski reprezentativac i član Los Anđeles Clippersa, Ivica Zubac, za BasketNews je govorio o svojoj NBA karijeri ali se između ostalog dotakao i Evrolige, te otkrio pred kojim navijačima bi voleo zaigrati finale tog takmičenja.
Na pitanje u kojem klubu bi voleo zaigrati, hrvatski centar odgovara:
“Ima dosta timova koje volim u Evropi, ali odabrao bih Fenerbahce ili Panathinaikos”.
Kada bi sa Fenerbahceom igrao finale elitnog takmičenja, gde bi se utakmica odigrala i kog protivnika bi voleo videti na drugoj strani?
“Bilo bi lepo igrati u Beogradu i to protiv neke od ekipa iz Srbije, oni imaju najbolje navijače u Evropi. Bilo koji od ta dva tima, možda Partizan, jer imaju sjajne navijače, igrati u toj atmosferi je nešto u čemu bih sigurno uživao”.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Krah velikih očekivanja: Zvezdin kup flaster preko otvorene rane, Partizan nije naplatio dobijene derbije
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih

