foto: Printscreen
Aleksandar Vučić gostovao je na tribini sa naslovom ,,Mladi Srbije, zamke i šanse”. Srpski predsednik je rekao da je nedavno razgovarao sa Svetislavom Pešićem i Nebojšom Čovićem, te najavio izgradnju nacionalnog košarkaškog centra.
,,Jutros smo imali sastanak sa Pešićem i Čovićem, hoćemo da gradimo veliki košarkaški centar, posle odbojkaškog. Imaćete na Ekspu za sport, od nacionalnog stadiona, videćete, za Zvezdu i Partizan, kao što više niko neće da igra u “Pioniru” i Hali sportova, jer je to prevaziđeno.”
Najavljena je i obnova Beogradske arene, Vučić je istakao da je loše održavana, te da je obnova neophodna. Sad, to povlači pitanja da li to znači da će Partizan i Crvena zvezda u nekom periodu morati da promene halu? To bi bio veliki udarac na budžete oba kluba, prethodnih sezona značajno popunjene prihodima od navijača.
,,Hoće da igraju ljudi u Areni, sad ćemo morati da je obnovimo, jer godinama nije obnavljana, loše se održava, pa ćemo i to morati da uradimo. Novo vreme donosi nove standarde, ići ćemo u skladu sa tim.”
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

