Sutra je na programu meč osmog kola grupe B ABA lige između domaćeg Beča i Crvene zvezde. Pred sam duel izjave su dali trener austrijskog kluba Majk Kofin, kao i košarkaš ovog tima Sulejman Bum.
Trener je stavio Crvenu zvezdu visoko na lestvici evropskih klubova, kako nalaže i tabela Evrolige.
“Crvena zvezda je jedan od pet najboljih timova u Evropi i najjači protivnik sa kojim se naš klub ikada suočio. To što dolaze u Beč je nešto posebno i jedva čekamo da igramo pred rasprodatom arenom. Naš cilj je da se podignemo u tom trenutku i pružimo svoj apsolutni maksimum”.
Bek ovog tima do sada nije imao susreta sa crveno-belima i ovo će biti zaista značajno iskustvo za sve košarkaše Beča.
“Uzbuđen sam zbog utakmice i radujem se nadmetanju u sjajnoj atmosferi protiv snažnog tima Crvene zvezde”.
Meč je na programu sutra, 23.11. sa početkom od 18 časova u hali Admiral Dome.
Pročitajte
-
Dončić: Možda ću jednog dana doći u Crvenu zvezdu
-
Drčelić: Mnogo njih je zvalo, ali Nvora nije na prodaju!
-
Nekadašnji prvak Evrope ponovo u ABA ligi!
-
Berić: U Zvezdi se dogodilo bespotrebno stvaranje euforije, dolazak Bogdanovića daleko
-
Muta Nikolić: Sezona za Partizan je neuspeh, strancima dajemo velike ugovore, umesto domaćim dokazanim igračima

