Privremeni trener Crvene zvezde Milan Tomić obratio se predstavnicima medija nakon poraza od Spartaka.
Crvena zvezda je po drugi put u posednje dve sezone eliminisana od Spartaka u KLS:
“Utakmica je bila neizvesna. I Spartak je bio u prednosti, mi smo se vraćali, a odlučio je jedan šut na kraju u kojem mi nismo igrali dobro odbranu. Ne mogu da zamerim ništa igračima. Borili su se. Kada se odluči utakmica na jedan šut, možeš da kažeš igraču da odigra bolju odbranu, ali to je što je. Čestitam Spartaku na pobedi i što su u finalu”.
Što se tiče narednih koraka kluba:
“Završila se utakmica. Bićete obavešteni o daljim planovima i tako dalje”.
Upitan je da li bi ostao na klupi Zvezde, na šta je odgovorio:
“Ne mogu da vam odgovorim u ovom trenutku ništa”.
Pročitajte
-
Krah velikih očekivanja: Zvezdin kup flaster preko otvorene rane, Partizan nije naplatio dobijene derbije
-
Partizan i Zvezda u borbi za centra
-
Zvezda ostaje bez centra, evroligaš zove Bolomboja
-
Crvena zvezda i Davidovac nastavljaju saradnju
-
Brajant: Večiti nemaju trajno mesto, šta oni dobiju za uzvrat i da li im se isplati?

