Prema saznjanjima Mundo Deportiva, bivši košarkaš Barselone Tomas Ertel je tužio ovaj klub sa zahtevom za odštetu u vrednosti od 1,6 miliona evra.
Naime, Ertel navodi da je ova tužba zasnovana na transferu koji je trebalo da se dogodi, koji je propao u poslednjem trenutku. Francuz je bio povezan sa Barselonom i činilo se kao da je sve gotovo.

Ertel je izneo činjenicu da je imao odličnu ponudu ASVEL-a na stolu koju je odbio zbog svog transfera u Barselonu.
Na kraju svega ostao je bez angažmana u Španiji, ali i bez bilo kog drugog angažmana.
Iz ugla Barselone navodi se da ne postoji pisani dokument koji bi potvrdio tvrdnje francuskog košarkaša.
Još uvek je nepoznato kako će se nastaviti ovaj slučaj.

Pročitajte
-
Valensija zadržava jednog od nosilaca igre
-
Mirotić na stolu ima ozbiljnu ponudu iz Evrokupa
-
Rajt: Nadigrali su nas, moramo da izađemo na teren i prvi zadamo udarac
-
Prepelič: U našim redovima ima više igrača šampionskog kalibra nego na strani Partizana
-
Sekulić: U petak moramo da budemo bolji tim od Partizana

