U Asvelu se ovih dana prilično ozbiljno radi, osim toga što su agresivno ušli na tržište slobodnih igrača, stižu vesti da će za narednu sezonu imati ozbiljan budžet.
Prema informacijama koje prenosi Basketnews, Asvel će samo za plate igrača izdvojiti više od 20.000.000 evra a prve procene kažu da bi ta cifra mogla da dođe i do 25.000.000 evra.
Sve to ide u prilog činjenici da u klub ulaze bivši vlasnici Lejkersa, Džoi i Džesi Bas. Po ovim računicama samo su tri kluba izdvojila više novca za plate od Asvela to su Panatinaikos, Olimpijakos i Hapoel Tel Aviv.
Podsetimo Asvel je već preoteo Armoni Bruksa, koji je viđen u Partizanu a kao nove akvizicije pominju se Silvan Francisko, Timoti Luvavu i Frenk Nilikina.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

