Grči stručnjak obratio se medijima nakon poraza od Panatenaikosa.
Osvrnuo se najpre na sam meč:
— Čestitam igračima na dobroj utakmici. Mislim da smo odigrali zaista dobro i do kraja bili nadomak pobede. U poslednjim minutima smo imali osam poena prednosti, a onda je Panatinaikos pokazao kvalitet, postigao teške poene, izjednačio. Imali smo poslednji posed za pobedu, nažalost nismo postigli poene. U produžetku nismo uspeli da poentiramo, Panatinaikos je pogodio i pobedio.—
Ipak, Sferopulso je zadovoljan izdanjem svoje ekipe:
— Uprkos porazu sam zadovoljan. Ovih poslednjih nekoliko utakmica u Evroligi protiv njih, Efesa i Reala koje smo izgubili će nam pomoći za igranje u plej-inu. Ovi mečevi će izgraditi naš karakter i pomoći da igramo nokaut utakmice počevši od utorka. Čestitam Panatinaikosu na pobedi, oni imaju iskustvo, prvaci su Evrope, želim im sreću u daljem takmičenju.—
Pročitajte
-
Partizan dogovorio još jedno pojačanje
-
Berić: U Zvezdi se dogodilo bespotrebno stvaranje euforije, dolazak Bogdanovića daleko
-
Muta Nikolić: Sezona za Partizan je neuspeh, strancima dajemo velike ugovore, umesto domaćim dokazanim igračima
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov

