Grčki stručnjak bio je kratak nakon poraza od Budućnosti.
Sferopulos nije dozvolio novinarima da postave pitanja, a kratko je izneo svoje viđenje susreta:
“Rezultat sve govori. Samo jedna ekipa je bila na parketu. Nismo se borili, nismo bili spremni i ovo je moja odgovornost. Sada je 1-0 i moramo da se vratimo u Beograd i pokažemo kompletno drugačije lice.”
Pročitajte
-
Zvezda ostaje bez centra, evroligaš zove Bolomboja
-
Crvena zvezda i Davidovac nastavljaju saradnju
-
Budućnost i Žakelj nastavljaju saradnju
-
Brajant: Večiti nemaju trajno mesto, šta oni dobiju za uzvrat i da li im se isplati?
-
Penjaroja: Mislim da smo odigrali dobar meč, ali nije dovoljno biti na nivou 32,33 minuta…

