Zoran Savić oglasio se povodom saopštenja ABA lige na svom instagram nalogu.
ABA liga je danas izdala saopštenje povodom meča između Mege i Partizana, komentarišući sporne situacije. Povodom navoda da je Mega oštećena, kako stoji u saopštenju, oglasio se Zoran Savić, koji je na instagram priču postavio snimak faula Branka Lazića nad Džejmsom Nanelije tokom prošlosezonskog finala uz komentar: “Nije namerna??? Niste se oglašavali proškle godine!!!”

Partizan je nakon produžetaka savladao Megu rezultatom 100:90.
Pročitajte
-
Valensija zadržava jednog od nosilaca igre
-
Mirotić na stolu ima ozbiljnu ponudu iz Evrokupa
-
Rajt: Nadigrali su nas, moramo da izađemo na teren i prvi zadamo udarac
-
Prepelič: U našim redovima ima više igrača šampionskog kalibra nego na strani Partizana
-
Sekulić: U petak moramo da budemo bolji tim od Partizana

