Olimpijakos i iskusni grčki stručnjak nastavljaju saradnju još tri sezone.
Dugo je Jorgos Barcokas čekao na osvajanje drugog trofeja Evrolige u svojoj karijeri. Sada, kada je i taj cilj ispunjen, nema sumnje da će crveno-beli iz Pireja i u narednu sezonu ući sa največćim ambicijama, ali i sa Barcokasom na klupi, jer je Grk potpisao ugovor sa Olimpijakosom do 2029. godine.
„Potpisivanje novog ugovora na tri godine ispunjava me radošću i emocijama. Za mene, Olimpijakos je nešto mnogo veće od profesionalnog kluba. To je moj tim, moj dom i najduže putovanje moje karijere na terenu. Sa njim sam imao čast da doživim nezaboravne trenutke i naša je dužnost da se borimo za još više. Nastavljamo skromni i gladni“, rekao je Barcokas za sajt kluba.

