Zanimljive izjave imao je nekadašnji proslavljeni igrač Partizana Mića Berić u podkastu Pikenrol, posebno stavivši akcenat na Ife Lundberga i Brendona Dejvisa te na njihov odnos sa navijačima.
,,To je sad postala polusprdnja sa Ifeom, kada ga priziva publika da uđe, kao da je kadet ili junior. Za to je sam kriv, imao je nenormalan kredit kod Željka i ne zaslužuje da igra. Gledam kako reaguju i na Dejvisa, koji je po meni razočarenje, a najskuplji igrač, gledam kako reaguju na Vašingtona, i kad recimo Dejvis uđe u seriju grešaka. Ima sjajan odnos, vole ga navijači, videćemo.”
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

