Mirko Ocokoljić obratio se novinarima nakon poraza od FMP-a.
Partizan je završio svoje učešće u KLS:
“Čestitke FMP. Odigrali su dobru utakmicu, čvrst, agresivnu, što smo i očekivali. Nismo odgovorili najbolje, a FMP je iskoristio svoje prednosti u odnosu na naš trenutni sastav. Pokušali smo da se vratimo, ali nismo uspeli. Ostaje da se odmorimo i da se pripremimo za finale protiv Dubaija. FMP-u želim srećno u nastavku takmičenja”.
Trener Đoan Penjaroja bio je isključen tokom današnje utakmice:
“Ja mislim da je njegova reakcija bila da se proveri situacija, a sudija mu je dao tehničku jer je izašao iz prostora. Za dalje reakcije zaista ne znam.”
Ocokoljić se nada da ovaj poraz neće uticati na ekipu mentalno:
“Nadam se da neće i imamo dovoljno vremena da treniramo i da se spremimo za duel”.
Na pitanje da li je ekipa glavom već bila u finalu sa Dubaijem odgovorio je:
“Mislim da ne. Mi smo imali nekoliko dana da se spremimo za meč i nije to u pitanje. Nismo izgledali kako smo želeli, znali smo šta nas očekuje, ali nismo bili dobri.”
Pročitajte
-
Krah velikih očekivanja: Zvezdin kup flaster preko otvorene rane, Partizan nije naplatio dobijene derbije
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Fernando o ostanku u Partizanu: Ne znam, trenutno ne mislim o tome
-
Karlik jasan: Ova sezona nije neuspešna!
-
Partizan drakonski kažnjen, Dvejn Bejkon suspendovan

