Nakon pobede Igokee koja je potvrdila sve parove i učesnike plej-ofa ABA lige, ostali mečevi neće imati preterani takmičarski značaj.
Partizan dočekuje Megu, a trener stručnog štaba crno-belih Željko Obradović ima samo reči hvale o svom sledećem protivniku.
“Znamo kako Mega igra i da imaju odličnu sezonu i ove godine. Čestitke svima, pre svega mom kolegi. Ovo je zadnja utakmica koja rezultatski nije bitna, ali se pripremamo za ono što dolazi nakon nje. Zbog toga ćemo ovu utakmicu odigrati sa velikom željom i maksimalnom ozbiljnošću.”
Isak Bonga ne krije uzbuđenje pred poslednji meč regularnog dela.
“Zaista smo uzbuđeni zbog ove utakmice, koja je ujedno i naša poslednja utakmica u regularnom delu sezone. Ali, potrudićemo se da uradimo isto što i uvek radimo, a to je da igramo sa maksimalnim zalaganjem i pobedimo utakmicu.”
Partizan će u plej-ofu početi put ka trofeju ABA lige preko Spartaka iz Subotice. Megu očekuju dueli sa ekipom Budućnosti.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

