Jedan od najboljih košarkaša Barselone, Toko Šengelija, u intervjuu za Eurohoops dotakao se meča koji je u petak odigrala njegova ekipa protiv Crvene zvezde.
Barselonu očekuje duel sa Olimpijakosom, a Šengelija je u najavi ove utakmice pomenuo meč protiv beogradskih crveno-belih:
“Imali smo odličnu nedelju sa dve važne pobede. Nije lako otići u Beograd i pobediti jednu od najtežih ekipa u Evroligi poput Crvene zvezde i ponosni smo na naš nastup tamo. S druge strane, razumemo da je i Olimpijakos jedna od najboljih ekipa u ligi. Imaju drugačiji stil igre i veoma su dobri u tome. U suštini dominiraju u svojoj košarci i moraćemo da se što bolje pripremimo za utakmicu, taktički i mentalno, u 3-4 dana koja su pred nama”, rekao je Šengelija.
Pročitajte
-
Uz Jokića, još jedan NBA igrač potvrdio nastup za Srbiju
-
Povratak iz snova: Jago bi mogao da potpiše istorijski ugovor
-
Rajt: Prošle sezone sam gledao kako Partizan podiže trofej meni pred očima, ovo je prilika za osvetu
-
Efes se oprostio od dva Amerikanca
-
Veliki obrt u Istanbulu, Laso ostaje na klupi Efesa

