Navijači Parnog valjka su prethodne noći imali mnogo razloga za slavlje. Nastavak pobedničke serije, ubedljiv trijumf protiv Panatinaikosa i sve bolja igra izabranika Željka Obradovića.
Među onima koji najuočljivije dižu formu i kvalitet igre, ističe se Karlik Džons. Prepoznali su to navijači u Beogradskoj areni, pa su svog miljenika pozdravili povicima MVP, MVP. Koliko mu to znači, ispričao je i sam Džons nakon završetka utakmice, prenosi MozzartSport:
“Neverovatno se osećam, predivno je igrati ovde. Bez teksta sam, uživao sam. Poslednje tri-četiri utakmice pokazali smo šta možemo i bitno je da nastavimo tako. Oni su šampioni, verovatno su mislili da će pobediti ovde, ali svi smo odigrali sjajno”.
😤 @carlikjones #KKPartizan #EuroLeague pic.twitter.com/6Dcr8x0Yb3— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) December 5, 2024
Karlik je kao ključ uspeha izdvojio odbranu svoje ekipe:
“Bila je to ekipna igra. Vanja (Marinković) je igrao sjajnu odbranu, Sterling (Braun), Izi (Isak Bonka), Frenk (Nilikina)… Svi zajedno smo zaključali naš koš.”
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Krah velikih očekivanja: Zvezdin kup flaster preko otvorene rane, Partizan nije naplatio dobijene derbije
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih

