Iskusni slovenački košarkaš, Matic Rebec, sporazumno je raskinuo saradnju sa FMP-om. Svoj drugi mandat u dresu “Pantera”, Slovenac je proveo kao lider tima i jedan od najvažnijih igrača tima.
Rebec je u dosadašnjoj karijeri nastupao za nekoliko klubova iz regiona poput Krke, FMP-a, Cibone, Cedevita Olimpije… Ove sezone je u ABA ligi beležio 11.1 poen uz 5.8 asistencija za 27 minuta na terenu. Na šest mečeva u FIBA Ligi Šampiona je postizao 11 poena kojima je pridodavao po dve asistencija i dva skoka za oko 25 minuta na parketu.
Sledeća stanica je Kina, a klub se putem svojih zvaničnih kanala zahvalio igraču i poželeo mu sve najbolje u karijeri.
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

