Junak sinoćne pobede crveno-belih prokomentarisao je sinoćni koš za pobedu za Meridian Sport.
Kenan je izgubio troje bliskih ljudi krajem godine, a oni su, kako on kaže, večeras bili sa njim i pomogli da lopta uđe u koš:
“Mi smo ljudi na kraju dana i svi prolazimo kroz teška vremena. Prošao sam kroz izazovan deo svog života na kraju godine. Ajk, Leri i Amir večeras su bili sa mnom. Pomogli su toj lopti da uđe na kraju utakmice. Nedostajaće mi i znam da su mi na ramenima. I ako su bili ovde, samo mi kažu da nastavim, nastavim da guram i to je ono što moram da uradim”.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

