Marko Gudurić novi je košarkaš Olimpije iz Milana.
Jedan od najboljih igrača Fenerbahčea, Marko Gudurić, novi je košarkaš Olimpije iz Milana. On je sa italijanskim timom potpisao višegodišnji ugovor.
The start of a new ERA 👀
Marko Guduric signs with @OlimpiaMI1936 ✍
A huge move from the Italian side 🇮🇹 pic.twitter.com/cOST6vrkzp— EuroLeague (@EuroLeague) July 2, 2025
„Srećan sam i uzbuđen zbog prilike da započnem novo poglavlje u svojoj karijeri i što ću to moći da uradim u legendarnom klubu, velikoj organizaciji o kojoj sam čuo samo dobre stvari. Jedva čekam da počnem novu sezonu, da nosim crveni dres Olimpije pred našim navijačima i da zajedno sa novim saigračima izgradim nešto posebno. Prvi cilj će biti da izgradim vezu sa svima njima, što je neophodno kako bismo pokušali da osvojimo što više trofeja.“ – izjavio je Gudurić za zvanični sajt kluba.
Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

