Goran Dragić je i zvanično završio profesionalnu karijeru, a posle oproštajnog meča govorio je za B92 i o reprezentaciji Srbije.
Spektakl u “Stožicama” na parketu prepunom košarkaškim zvezdama i legendama igre pod obručima predstavljao je onakav kraj kakav i dolikuje impresivnoj karijeri koju je imao Goran Dragić.
Srpske medije po završetku tog duela zanimao je duel Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, kao i mišljenje o kapitenu “Orlova” – Bogdanu Bogdanoviću.
„Vrlo sam ponosan na njega, kao na igrača, kao na ljudsko biće… To je jedan čovek koji je vrlo drag, dobri smo prijatelji, upoznao sam njegovu porodicu i gledao i bodrio na Olimpijadi ove godine.
Lepo ste igrali, bili fenomenalni, mislim da ona utakmica protiv Amerike… Da ste bili blizu. Mislim, ceo Balkan je navijao za vas!” – rekao je Goran Dragić.
Pročitajte
-
Obradović stiže u Jerulasim i dovodi bivšeg igrača Partizana
-
Budućnost završila i četvrti potpis: Amerikanac sa crnogorskim pasošem ostaje!
-
Evroligaš ozbiljno zagrizao za Sterlinga Brauna
-
Penjaroja: Igrači su bili na 100 odsto i nemam ništa loše da kažem za njih
-
Kabengele: Krvario sam i morao sam na klupu, svi smo verovali Aleksi

