Kako prenosi ugledni turski novinar, Jagiz Sabunčoglu, Fenerbahče je naciljao prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Reč je o centru ekipe Pariza, Fincu Mikaelu Jantunenu. Ugovor će biti potpisan na dve godine.
Interesantno, ekipa će imati susret sa Parizom u plej-of seriji, te će Jantunen imati dodatni motiv da se pokaže. Finac se pokazao kao osveženje na poziciji visokih igrača, imajući u vidu da je njegov forte šut sa distance, bez obzira na fizičku konstituciju.
Pročitajte
-
Uz Jokića, još jedan NBA igrač potvrdio nastup za Srbiju
-
Povratak iz snova: Jago bi mogao da potpiše istorijski ugovor
-
Rajt: Prošle sezone sam gledao kako Partizan podiže trofej meni pred očima, ovo je prilika za osvetu
-
Efes se oprostio od dva Amerikanca
-
Veliki obrt u Istanbulu, Laso ostaje na klupi Efesa

