Cedevita Olimpija u novu sezonu ulazi sa velikim ambicijama, predvođena Zvezdanom Mitrovićem sa klupe. Najnovije pojačanje Cedevita Olimpije je bivši student Florida univerziteta, Devin Robinson, koji je prethodne dve sezone nosio dres Manrese.

Luka Kostić

Urednik portala FlouterNET

Related Posts

Partizan se opustio, ali ipak slavio nad Bajernom

Košarkaši Partizana uspešno su otvorili novu sezonu domaćih mečeva u okviru Evrolige pobedivši minhenski Bajern rezultatom 86:78. Prvo poluvreme bilo je egal svega par minuta, nakon čega je Partizan izuzetnim…

Cedevita Olimpija preko Lietkabelisa za treću pobedu u Evrokupu

Cedevita Olimpija je u četvrtom kolu BKT Evrokupa savladala Lietkabelis i tako došla do treće pobede u ovom takmičenju. Odlično su domaći otvorili utakmicu ponajviše zahvaljujući raspoloženom Blažiču. Bio je…