Isak Bonga je vremenom postao univerzalac bez koga se ne može zamisliti Partizan, u pobedi nad Armanijem dao je doprinos koji ne upada u oči, ali ima ogroman značaj.
U razgovoru za Meridian sport, izjavio je da ne oseća umor, pa se stiče utisak da su ovo za njega rutinske situacije:
“Dobar je osećaj, sjajno je vratiti se, biti ponovo pred ovom publikom, a još bolje je kad pobediš”
Armani je na kraju ipak ozbiljno zapretio:
“Nikad ne smeš da pomisliš da si dobio utakmicu, uvek postoji mogućnost povratka. Dobra stvar je bila što smo ostali pribrani, držali se plana i na kraju pobedili”
“Navikao sam na ovakve situacije. Smatram da sam imao dovoljno odmora. Radujem se svakoj sledećoj utakmici”.

Dotakao se i najnovijeg pojačanja crno-belih, Mike Murinena:
“Mnogo energije, mlad je momak, mora još mnogo da uči, ali definitivno može da donese ovo timu”, rekao je Bonga.

Pročitajte
-
Uz Jokića, još jedan NBA igrač potvrdio nastup za Srbiju
-
Povratak iz snova: Jago bi mogao da potpiše istorijski ugovor
-
Rajt: Prošle sezone sam gledao kako Partizan podiže trofej meni pred očima, ovo je prilika za osvetu
-
Efes se oprostio od dva Amerikanca
-
Veliki obrt u Istanbulu, Laso ostaje na klupi Efesa

