Gostovanje Davisa Bertansa u podkastu Euro Insiders, nije moglo da prođe bez osvrta na period kada je bio član Partizana.
“Dolazak u Partizan sa 19 godina – bilo je neverovatno. Došao sam iz mesta gde je plafon bio Evrokup, a sada sam igra sa Dušanom Kecmanom i Miroslavom Raduljicom. Zamišljao sam da se NBA igrači tako osećaju kada izađu pred navijače, ali sam otišao u NBA i shvatio da nije ni blizu osećaja kao kad izlaziš pred navijače Partizana. Gledaju vas kao bogove.”
Bertans će naredne sezone voditi duele protiv svog bivšeg kluba kako u Aba i Evroligi.

Pročitajte
-
Virtus dobija trenera iz ABA lige
-
Partizan i Zvezda stalni učesnici? Evroliga rekla DA – postoji samo jedan uslov
-
Grci tvrde: Partizan je prepreka između Željka Obradovića i Panatinaikosa
-
“Teško je reći zbogom, vidimo se ponovo uskoro” – Piters se oprostio od Olimpijakosa
-
Dario Šarić se vratio u Efes

