Baskoniju ovog leta čeka veliki posao, obzirom da će promeniti veliki broj igrača. Putem zvaničnog sajta, zahvalili su se petorici igrača koji menjaju sredinu.
Svakako dva najzvučnija imena koja odlaze su Trent Forest i Judžin Omorui. Forest karijeru nastavlja u Fenerbahčeu, dok je za Omoruia interesovanje pokazao Partizan.
Ostali na spisku od pet igrača koji napuštaju klub su Markiz Novel, Džesi Edvards i Gitis Radževičijus.

