Reprezentatiac Poljske i bivši košarkaš Partizana, Mateuš Ponjitka, pronašao je novi klub. On će naredne sezone nositi dres Bahčešehira, za koji je nedavno potpisao još jedan bivši igrač Partizana, Džejlin Smit, a sa klupe turski klub predvodi Dejan Radonjić.

Ponjitka je prošle sezone beležio 2.4 poena i 2.2 skoka u dresu Partizana u Evroligi.

Luka Kostić

Urednik portala FlouterNET

Related Posts

Partizan se opustio, ali ipak slavio nad Bajernom

Košarkaši Partizana uspešno su otvorili novu sezonu domaćih mečeva u okviru Evrolige pobedivši minhenski Bajern rezultatom 86:78. Prvo poluvreme bilo je egal svega par minuta, nakon čega je Partizan izuzetnim…

Cedevita Olimpija preko Lietkabelisa za treću pobedu u Evrokupu

Cedevita Olimpija je u četvrtom kolu BKT Evrokupa savladala Lietkabelis i tako došla do treće pobede u ovom takmičenju. Odlično su domaći otvorili utakmicu ponajviše zahvaljujući raspoloženom Blažiču. Bio je…