Kako prenosi Eurohoops, “Kraljevski klub” potpisao je novi desetogodišnji ugovor sa Evroligom.
Nakon višemesečnog vaganja između NBA Evrope i Evrolige, Real Madrid je odlučio da ostane vera Evroligi i potpiše novi desetogodišnji ugovor i tako se pridružio ostalim klubovima-akcionarima koji će dobiti status franšize u budućnosti.
Potvrda se očekuje na narednom sastanku Upravnog odbora Evrolige, zakazanom za petak. Očekuje se da će liga tada i formalno potvrdi i okvir za svoje buduće planove ekspanzije.

